Don Diablo zagrał na weselu. Szalony weekend w Amsterdamie!

21 Sty 2020

Najnowszy odcinek vlogów Don Diablo zabrał nas do Amsterdamu, a konkretnie wróciliśmy na Amsterdam Dance Event. To jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, to niekończony się maraton obcowania z muzyką elektroniczną, jak i całą kulturą wokół niej. Dla Don był to niezwykle pracowity tydzień, podczas którego zagrał na weselu wyjątkowej pary. Co jeszcze ujrzeliśmy w 11 odcinku “Hex Files”?

ADE na pełnych obrotach

Amsteram Dance Event to wyjątkowe wyzwanie dla znanych nam producentów i DJ-ów. Oprócz imprez w lokalnych klubach czy też na Amsterdam Music Festival, spotykają się z fanami, biorą udział w panelach dyskusyjnych i prezentacjach sprzętu. To studnia bez dna, jeśli chodzi o branżę muzyczną.

Najnowszy odcinek serii vlogów Don Diablo idealnie ukazuje rozmach tego przedsięwzięcia. Już od samego początku ruszamy na wizytę w radiu, za chwilę na galę 1001Tracklists, gdzie Don odebrał statuetkę, ale następne ujęcie to już sklep Hexagon i zdjęcia z fanami. Nowy dzień to nowe wyzwania, czyli ogłoszenie wyników DJ Mag TOP 100 DJs, set niespodzianka na imprezie Hexagon, a następnie na Amsterdam Music Festival. Sami przyznacie, że to niezły maraton!

Don Diablo zagrał na weselu

Specjalna, końcowa część vloga została poświęcona na niecodzienny występ Dona. Właściciel wytwórni Hexagon, postanowił sprawdzić się w nowej roli i zagrać, jako weselny DJ. Był to prezent dla wyjątkowej pary, która przezwyciężyła raka. Don Diablo zagrał na weselu!

“Dziś zrobimy coś wyjątkowego. Po raz pierwszy w życiu zagram na weselu. Jeszcze nigdy tego nie robiłem… To jest specjalny nagroda, specjalny prezent z okazji świąt. Dla wyjątkowej pary, która przeszła trudne chwile i przezwyciężyła raka. Dziś świętują ślub oraz urodziny panny młodej. I wiecie co? Zostałem weselnym DJ-em.” – Don Diablo

Co ciekawe, Don wspominał, że nie czuł takich nerwów nawet przed występem na Tomorrowland. Mimo wszystko podjął wyzwanie, a patrząc po końcowych ujęciach – sprawdził się w nowej roli.

Zobacz również:

What a CRAZY CRAZY week! Don Diablo | Hex Files 011

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.