Don Diablo zapowiedział nową EP w Hexagon HQ!

17 maja 2017

don-diablo-rak-walka-news
Trzeba poświęcić mnóstwo czasu, aby śledzić wszystkie media społecznościowe gwiazd muzyki elektronicznej. Jednak są artyści, na których warto zwrócić szczególną uwagę. Zalicza się do nich Don Diablo, który cieszy się niesłabnącą popularnością. Nie ma się czemu dziwić, gdyż wszystko co wyjdzie spod jego ręki, staje się hitem. Ostatnio Don podzielił się wspaniałą informacją, która zapewne ucieszy wszystkich fanów Hexagon HQ, czyli jego własnej wytwórni!

Na swoim Snapchacie udostępnił zdjęcie z wiele mówiącym opisem:

18486336_1337752049626594_8569928033006892040_n

“Kończymy kolejną ‘Generation Hex EP’ zawierającą 4 świetne kawałki od naprawdę zajebistych talentów #wkrótce”

Przypomnijmy, że Hexagon HQ ma na koncie 4. EP-ki z cyklu “Generation Hex”. Jest to zbiór kawałków młodych artystów, przeplatane z numerami bardziej doświadczonych kolegów. Swoje wysokie umiejętności zaprezentowali, m.in. Bali Bandits, Sagan, Holl & Rush, Madison Mars czy Toby Green. Już nie mogę się doczekać premiery tego mini-albumu! Być może Don Diablo zaprezentuje część z nich na imprezie “We Are The Future” w Warszawie?

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.