Don Diablo zapowiedział nowy album. Premiera już wkrótce!

16 Lis 2017

don-diablo

Po tegorocznym występie w Warszawie na “We Are The Future”, Don Diablo zyskał kolejnych fanów z Polski. Wspaniała atmosfera i zaangażowana publika były idealnym odzwierciedleniem osobowości Holendra, który zagrał energiczny set. Tym razem jednak nie o koncercie, a o nowej twórczości Dona!

W ubiegły piątek na swoim Snapchacie, Don Diablo zapowiedział premierę trzeciego studyjnego albumu!

Nosi on nazwę “FUTURE” i pojawi się na rynku 2 lutego 2018 roku. Warto tutaj dodać w formie ciekawostki, że ostatnia płyta od Holendra ujrzał światło dzienne w 2008 roku. Album będzie promować trasa koncertowa o tej samej nazwie, która rozpoczyna się już 8 lutego. Na ten moment podano wyłącznie terminy dotyczące Ameryki Północnej, gdzie jako support wystąpi gość z Belgii – Lost Frequencies, jednak już wkrótce mają zostać podane dane dotyczące europejskiej edycji trasy artysty.

don-diablo-album-tour-usa

Na ten moment ciężko powiedzieć, jakie utwory znajdą się w trackliście albumu, jednak można zacząć powoli spekulować – co uskuteczniono już na początku czerwca na portalu Reddit. Niemniej jednak od tamtego czasu zapewne trochę się zmieniło i z czystym sumieniem można mieć nadzieję, że Don po raz kolejny nas pozytywnie zaskoczy.

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor