Don Diablo zaprosił na główną scenę Tomorrowland swoją mamę. Wzruszający moment!

3 Sie 2017

don-diablo-tml-mama

Tomorrowland to wyjątkowy festiwal, który swoją magią potrafi oczarować fanów EDM z całego świata. Tego typu wydarzenia pokazują bogactwo, jakie kryje w sobie muzyka elektroniczna, ale również niesamowity przekrój osobowości, które ją tworzą. Mowa tutaj oczywiście o producentach muzycznych, takich jak Don Diablo, który postanowił zaprosić na scenę swoją mamę.

Wiele gwiazd stara się trzymać swoją rodzinę z dala od zgiełku sceny i świateł reflektorów, jednak Don ma zupełnie inne podejście. W jego filmikach na fanpage’u czy wywiadach, często pojawia się postać mamy, o której wypowiada się w wyjątkowy sposób. Słowa Dona, które padły na głównej scenie Tomorrowland, najlepiej to opisują:

“Dziękuję ci Tomorrowland, chciałem współdzielić ten wyjątkowy moment z wyjątkową kobietą, która dała wszystko co możliwe, i która nauczyła mnie wszystkiego co wiem” – Don Diablo

Poniżej możecie obejrzeć cały występ Don Diablo na Tomorrowland, z czego omawiana sytuacja wydarzyła się w 36 min. 37 sek.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.