Dr. Fresch powraca do Confession Label. Wtorkowa premiera “Get Back”!

10 Gru 2019

Wtorkowe premiery w Confession Label nie są czymś oczywistym. Podstawowy cykl wydawniczy został ustalony na piątek, jednak ważniejsze premiery z punktu widzenia wytwórni mają miejsce we wtorki bądź czwartki. Właśnie dlatego warto poświęcić szczególną uwagę dzisiejszej nowości. Powrót Dr. Frescha do wytwórni Tchami’ego, to zdarzenie warte odnotowania, tym bardziej że mamy do czynienia z muzyką z najwyższej półki.

Dr. Fresch zawitał już do Confession

Amerykański producent już gościł we francuskiej wytwórni, a to za sprawą współpracy z duetem Volac, gdzie swojego wokalu użyczył Dread MC. Utwór “Filthy” został bardzo ciepło przyjęty przez fanów labelu i wielu artystów, o czym może świadczyć ilość zebranych supportów w tym, m.in: Tchami, Malaa, Loopers, Zonderling, Bijou.

Dr. Fresch & VOLAC – Filthy (feat. Dread MC) |Confession Label

Współpraca z Bijou

Ostatnim z listy supportujących jest Bijou i to właśnie z nim Dr. Fresch postanowił powrócić do Confession. Przypomnę, że “Filthy” miało swoją premierę 23 czerwca i od tamtej pory o “Doktorze” zrobiło się stosunkowo cicho, ale… do czasu.

“Dr. Fresch & Bijou. Get Back. Niewydane.” – Dr. Fresch

Dzięki temu wpisowi z 18 października dowiedzieliśmy się, że czeka na nas nowa dawka muzyki. Opis i dość krótka notka, pozostawiły jednak pytanie odnośnie daty, jak i miejsca premiery. Tutaj również zapanowała cisza, ale na nieco krótszy czas.

“Niezależnie od niesnasek pomiędzy nami, zdaliśmy sobie sprawę, że miłość i muzyka są tym co nas połączyło. I ta to, ta miłość jest ważniejsza niż cokolwiek innego. Nie przedłużając, nasz najnowszy utwór ‘Get Back’ ukaże się 10 grudnia” – Bijou

4 grudnia, za sprawą powyższego Tweet’a, wszystko stało się jasne. Bijou ogłosił zarówno datę, jak i wytwórnię, w której zostanie wydany nowy kawałek. Wybór padł na Confession, gdzie Dr. Fresch został naprawdę ciepło przyjęty. Pamiętajmy jednak, że Amerykanin jest założycielem Prescription Records, a pomimo tego zdecydował się na wydanie swoich brzmień w innym miejscu. Okres przedświąteczny, to najwidoczniej czas powrotów, a ta współpraca jest tego najlepszym przykładem.

Dołączcie do społeczności polskich fanów Confession: Confession Team Poland

Zobacz również:

Dr. Fresch & BIJOU – Get Back | Confession Label

O autorze

Avatar autora
Artur editor

Pomysłodawca oraz właściciel strony Confession - Team Poland, fanatyk francuskiej sceny muzycznej, oraz muzyki Bass / G - House.