Dreamstate Europe 2020 – Uczta dla fanów Trance!

10 Gru 2019

10 000 uczestników pierwszej edycji to wystarczający powód, żeby ogłosić kolejny Dreamstate Europe 2020 – jeden z największych trance’owych festiwali na świecie. Fani trance’u spotkają się 18 kwietnia 2020 roku w tym samym miejscu co rok wcześniej, czyli w pięknej Arenie Gliwice. Ci, którzy pamiętają gwiazdy Dreamstate Europe 2019 wiedzą, że mogą spodziewać się występów artystów z najwyższej półki.

Dreamstate Europe 2020 z line-upem marzeń

Line-up przyszłorocznego festiwalu prezentuje się imponująco:

AA Meeting
Ace Ventura
Adina Butar
Alpha Portal
Astrix
Cosmic Gate
Craig Connelly
Ferry Corsten pres. System F
Giuseppe Ottaviani
Haliene
Key 4050
Markus Schulz pres. In Search Of Sunrise
MarLo pres. Tech Energy
Ruben De Ronde
Simon O’Shine

A to jeszcze nie wszystko! Dzień wcześniej, w piątek 17 kwietnia 2020, na mniejszej hali gliwickiej Areny odbędzie się oficjalne pre-party – Dreamstate Presents Menno Solo „20 Year Anniversary”. Gwiazdą będzie holenderska legenda muzyki trance – Menno de Jong. Artysta w 2020 roku świętuje 20 lat w świecie muzyki elektronicznej, a imprezy tego cyklu odbywać będą się na całym świecie. Bilety na pre-party są w sprzedaży od 20 listopada 2019, godz. 20:00

17 kwietnia 2020 – Dramstate Presents Menno Solo

18 kwietnia 2020 – Dramstate Europe

Bilety: tmetickets.com | abilet.pl

Czym jest AA Meeting?

AA Meeting to projekt, który powstal ekluzywnie dla Dreamstate. Tworzą go John Askew i Activa – obydwaj mocno zakorzenieni w kulturze trance i dobrze znani fanom.

Artyści zaprezentuję set 16 premierowych miksów. Będzie można usłyszeć tyko na festiwalach spod znaku Dreamstate. Po raz pierwszy zostaną zaprezentowane w listopadzie podczas Dreamstate SoCal 2019. Nie będą dostępne na youtube ani na souncloud. Jeżeli chcecie usłyszeć ten wyjątkowy zestaw musicie przyjść na festiwal! Europejska premiera będzie miała miejsce podczas Dreamstate Europe, 18 kwietnia 2020 roku w Arenie Gliwice.

John Askew jest bez wątpienia jednym z najgorętszych twórców trance- Jego wytwórnie płytowe Discover i Discover Dark od 6 lat wydają najbardziej pasjonukące produkcje trance’owe.

Paul van Dyk powiedział o John’ie: „John Askew jest znakomitym producentem! Jednym z najbardziej utalentowanych i porywających muzyków ostatnich lat! Znam go od dłuższego czasu i zawsze miesza w głowie po wypuszczeniu czegoś nowego. Miksowanie jego dźwięków w moich setach to zawsze wielka radość zarówno dla mnie jak i dla widzów”

Jako remixer pracował dla wytwórni takich jak Euphonic, Afterglow Records, Duty Free, Ministry of Sound, Monster Records, Flux Delux, Moodmusic, Fenology oraz Paul van Dyka i jego legendarnego już VanditRecords.

Rob „Activa” Stevenson zadebiutował jako producent trance w 2004 roku. Wydawał swoje produkcje w największych wytwórniach, jak: Vandit Records Paula van Dyka, Black Hole, Armada i Anjunabeat. Ostatecznie związał się z Discover Records, gdzie wydał uznany przez krytyków album „This World” i jego kontynuację „To The Point”.

DJ Activa występował na największych imprezach trance na świecie: Tomorrowland w Belgii, urodziny Paula van Dyka dla Vandit w Berlinie, Flight w Południowej Afryce, Home w Sydney, Circus w LA i Intuition w Holandii, a także Godskitchen, Gatecrasher i Digital Society.

Obecnie Activa jest także właścicielem Borderline Music, wytwórni, która rozpoczęła działalność w 2010 roku, aby zaprezentować bardziej unikalny styl muzyki trance najwyższej jakości, przywracając sławę JK Walkerowi i Marcosowi i wspierając kariery nowych talentów jak Sonic Element czy Impulsive Drive.

Historia marki Dreamstate

Dreamstate narodził się w USA z inicjatywy Insomniac – największej na świecie agencji, związanej z muzyką elektroniczną, odpowiedzialnej między innymi za Electric Daisy Carnival (EDC), Escape Halloween czy Beyond Wonderland.

Początki Dreamstate to koncert w San Bernardino w Kalifornii w2015 roku. W line upie znalazły się takie gwiazdy jak Ace Ventura, Giuseppe Ottoviani, Paul Oakenfold, Paul Van Dyk, John O’Callaghan, Ally&Fila, Astrix. Wtedy nikt jeszcze nie spodziewał się tak spektakularnego sukcesu. Po niespełna 5 latach festiwal obecny jest m.in. w Meksyku, Kanadzie, Australii i większości stanów USA.

Dreamstate Europe zadebiutował 27 kwietnia 2019 w pięknej, nowoczesnej Arenie Gliwice. Oczekiwania były wielkie, ale im sprostaliśmy. Line-up który składał się z 18 światowej klasy artystów oraz niesamowity spektakl świetlny sprawiły, że fani jednogłośnie okrzyknęli Dreamstate Europe 2019 czymś wyjątkowym, czego nigdy wcześniej w Polsce nie doświadczyli.  Podziękowania i gratulacje, płynące z całego świata zmotywowały nas do jeszcze większych starań. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że poprzeczkę zawiesiliśmy wysoko, ale wiemy, że nadszedł czas na napisanie nowego rozdziału na kartach trance’owej historii.

Zobacz również:

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.