The Chainsmokers skrytykowali MTV Video Music Awards

20 Wrz 2016

The Chainsmokers
The Chainsmokers zaliczyli ogromny sukces w swojej karierze występując podczas gali MTV Video Music Awards. Wszystko za sprawią obecnie już dwukrotnie platynowej produkcji ,,Closer”, którą wykonali wspólnie z Halsey. Choć opinie dotyczące występu na żywo są podzielone – Drew Taggart w szczerej rozmowie z Billboard przyznał, że podczas koncertu ,,brzmieli jak gówno”

Drew dodał również: ,,Powiedziano nam, że mój głos będzie dobrze zmiksowany, ale nie było pogłosu przez co był on głośniejszy niż w oryginale”. Powiedział także, że jego mama kazała mu kontynuować lekcje śpiewu po obejrzeniu występu na żywo podczas gali.

Pomimo początkowych negatywnych opinii, Drew na swoim profilu Instagram wstawił zdjęcie z gali, gdzie zdradził, że był to jego pierwszy występ na żywo. Presja kamer oraz obecność Kanye West’a na trybunach przerosły go, jednak jak sam napisał, nie można się nigdy poddawać i trzeba cały czas iść do przodu. Jednocześnie ogłosił, że ,,Closer” zostało odznaczone podwójną platyną, co daje już trzeci platynowy singiel The Chainsmokers w 2016 roku zaraz po ,,Roses” oraz ,,Don’t Let Me Down”.

Sami możecie również ocenić występ The Chainsmokers oraz Halsey z gali VMA:

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.