DVBBS otwierają własną wytwórnię – “KANARY”!

22 Lis 2015

drvgs

Hurrrrraa! Na rynku pojawi się nowa wytwórnia muzyczna! Ostatnio, jest to niezwykle popularny temat, który zdołał sprowadzić na dalszy plan wpisy Deadmau5-a na Twitterze. Trzeba przyznać, że jest to nie lada osiągnięcie. Po Oliverze Heldensie, Dannicu, Tchamim i Blasterjaxx, przyszła pora na duet DVBBS. Tak, oni również postanowili otworzyć własny label. Z pozoru brzmi to sztampowo, ale jeśli myślicie, że mają zamiar promować Bigroom lub inne festiwalowe brzmienia, to… się zdziwicie. Alex i Chris chcą się skupić na ambitniejszych dźwiękach, które nie nawiązują do topki Beatport.

KANARY nie będzie jedną z kolejnych wytwórni EDM spod szyldu Beatport. Tak jak możecie usłyszeć w debiutanckim utworze – jak i będziecie mogli na naszej nadchodzącej płycie, nad którą aktualnie pracujemy – mamy zamiar promować wspaniałą muzykę, która jest zupełnie różna od tego co serwują największe wytwórnie.” – Alex (DVBBS)

Na początku sądziłem, że to tylko swego rodzaju chwyt marketingowy, ale słuchają debiutanckiego utworu z wytwórni “KANARY”, doszedłem do wniosku, że oni nie żartują. “We Are Alone” jest mieszanką rożnych gatunków muzycznych. Autorami tej produkcji są DYSN, czyli 19-letni producent i wokalista z Texasu, oraz Blackbear. Intrygujący kawałek, który warto sprawdzić.

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor