DVBBS uwięzili swoje fanki w pokoju?

15 Lip 2016

DVBBS uwięzili
Świat EDM obiegła informacja o zatrzymaniu przez policję duetu DVBBS. W garderobie producentów znaleziono nieprzytomne fanki, które zaprosili na zaplecze po występie. Obaj producenci zostali oskarżeni o posiadanie narkotyków. Sprawa wydaje się kontrowersyjna, jednak okazuje się, że najważniejsze wątki dopiero zostaną poruszone. Jedna z dziewczyn postanowiła opowiedzieć swoją wersję wydarzeń. Czy to możliwe, że DVBBS uwięzili swoje fanki w pokoju?

Jedna z zaproszonych dziewczyn potwierdziła, że zostały zaproszone po występie do pokoju DVBBS. Ich celem było jedynie zrobienie zdjęcia z DJ-ami i zdobycie autografów. Będąc w pokoju coś wypiły i zaczęły źle widzieć. Obraz stawał się nieostry.

“Wypiłyśmy coś i obraz zaczął stawać się niewyraźny. Wykorzystali nas, ogłupili i uwięzili, nie potrafimy znaleźć słów, żeby opisać to co się stało.” – Zeznania jednej z fanek

Według badań policji i lekarzy, nie doszło do gwałtu. Dalsze zeznania fanki są jeszcze ciekawsze. Twierdzi ona, że gdy jedna z dziewczyn chciała wrócić po swoją koleżankę, menadżer DVBBS blokował drzwi od zewnętrznej strony i nie pozwalał wejść do pokoju. Kolejna dziewczyna wybiegła z pokoju z płaczem krzycząc, że nie wie co się z nią dzieje i gdzie się znajduje, a następnie pobiegła do łazienki.

Policja bada nowe wątki sprawy.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.