DVBBS wydadzą debiutancki album

15 Wrz 2015

dvbbs-album-2016-news

Kiedy w czerwcu 2013 roku Martin Garrix wydał swój przełomowy utwór “Animals”, rozpoczęła się globalna moda na gatunek muzyczny zwany Bigroom. Praktycznie każdy producent chciał mieć w swoim repertuarze co najmniej jeden kawałek, który zatrzęsie sceną i sprawi, że publiczność zacznie skakać wyżej niż kiedykolwiek wcześniej. W ten sposób stworzyła się przestrzeń do promocji nowych twarzy. Osób, które potrafią sprzedać swoją energię i podporządkować twórczość pod obecne trendy.

W ten oto sposób narodził się duet DVBBS w skład którego wchodzą Christopher van den Hoef i Alexandre van den Hoef. Ich pierwszą i przełomową produkcją jest dobrze znane “Tsunami”, które powstało z udziałem Borgeous. Następnie współpracowali m.in z VINAI, Dimitri Vegas & Like i Martinem Garrixem. Dopiero ostatnio wydali dwa własne utwory, czyli “White Clouds” i “Raveheart”.

Bracia postanowili oficjalnie poinformować, że w 2016 roku mają zamiar wydać swój debiutancki album. Dodali również, że w tym momencie krążek jest skończony w 50%. Aby podtrzymać zainteresowanie postanowili zapowiedzieć premierę jednego z utworów z nadchodzącej płyty, a konkretnie “Never Leave”. Piosenka zostanie wydana w piątek 2 października.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.