Dyro – Kilka wskazówek odnośnie produkcji muzyki

16 Gru 2015

dyro-razer-fl-studio-news

Coraz więcej firm postanawia dotrzeć do społeczności skupionej wokół elektronicznej muzyki. Z każdym dniem rośnie zainteresowanie szeroko pojętym EDM, a tym samym tworzy się ciekawy cel dla kampanii reklamowych. Jedną z marek, który postanowiła skorzystać z tej szansy jest Razer. Wszyscy fani sprzętu komputerowego kojarzą tę firmę ze stosunkowo drogimi produktami, przeznaczonymi głównie dla profesjonalnych graczy.

Nie tak dawno ruszył program “Razer Music”, który skupia się wokół produkcji elektronicznej muzyki. W każdym odcinku pojawia się znany producent, który dzieli się swoimi wskazówkami odnośnie tego jak tworzyć muzykę. To właśnie tej serii dotyczyła głośna afera z Carnage, który został oskarżony o korzystanie z pirackiego oprogramowania.

Gościem ostatniego epizodu był Dyro, który przedstawił swój sposób na uzyskanie ciekawie brzmiącego basu. Nie jest to jego pierwszy występ w “Razer Music”. Na kanale Image-Line znajdziecie więcej poradników od Holendra, jak i innych producentów.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.