Dyro zapowiedział 4 nowe utwory!

12 Gru 2015

dyro-dj-mag-wywiad-news

Przygotowując tegoroczne podsumowanie gatunku Electro House zdałem sobie sprawę, jak wiele dobrych utworów wyszło z wytwórni WOLV Records. Dyro pilnuje interesu i mimo dosyć luźnego podejścia do życia, które mogliśmy zaobserwować podczas Amsterdam Music Festival, potrafi skutecznie działać i prowadzić label. Oprócz promowania własnych produkcji, współpracuje z m.in. Loopers, Bali Bandits, D.O.D i Conro.

W połowie listopada, pojawiła się informacja o współpracy z Dyro z Martinem Garrixem. Obaj producenci spotkali się w studiu i rozpoczęli prace nad wspólnym kawałkiem. To jednak nie koniec nowości Jordy’ego. Na jego Twitterze pojawił się wpis, w którym zapowiedział nową EP-kę składającą się z 4 utworów. Obiecał, że są to zupełnie różne piosenki.

Jestem ciekaw, czy wśród nowych wydań znajdzie się efekt pracy z Martinem. Wśród tych czterech produkcji, prawdopodobnie znajdzie się collab z Milo&Otis i Fly Boi Keno, który póki co nie ma oficjalnego tytułu.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.