Dyro zdradził datę premiery nowego singla znanego jako “Robot Bass”

6 Lis 2016

Dyro zdradził datę premiery
Jordy van Egmont znany szerzej jako Dyro to jeden z najbardziej docenianych producentów gatunku Electro House. Odkryty przez Hardwella, Holender szybko został doceniony przez najlepszych DJ-ów świata oraz słuchaczy EDM. Dwa lata temu założył własny label WOLV Records, który w bardzo krótkim czasie prężnie się rozwinął, a dziś jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych wytwórni Electro House. Fani z zapartym tchem czekają na nowy utwór 24-latka. Jeżeli należycie do tej grupy osób to mamy dla Was dobre wieści, gdyż Dyro zdradził datę premiery nowego singla!

Mowa tutaj o utworze “Robot Bass”, który Dyro zagrał podczas swojego seta na tegorocznym Ultra Music Festival. Kawałek był przypisywany jednemu z podopiecznych Jordy’ego – Goja. Dyro napisał w jednym z twitterowych postów, że najprawdopodobniej ukaże się on w drugim tygodniu stycznia. Możliwe, że zmieni się nazwa, jednak jedno jest pewne – dostaniemy tego samego, electro housowego bangera. Jeżeli do tej pory nie słyszeliście “Robot Bass” to pora nadrobić!

“Piosenka, którą znaliście do tej pory pod nazwą “robotbass” najprawdopodobniej zostanie wydana w drugim tygodniu stycznia.” – Dyro

Dyro | Facebook

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor