Dyro zdradził swoje plany na 2017 rok. Szykujcie się na premiery z WOLV!

23 Gru 2016

Dyro zdradził plany
Dyro to utalentowany producent młodego pokolenia. Ma jedynie 24 lata, a już może się pochwalić licznymi sukcesami, w tym własną wytwórnią WOLV. Ostatnio udzielił wywiadu i zagrał półgodzinny set, którego tracklista zawiera mnóstwo trapowych numerów. Jednak najciekawsze są plany Holendra, na 2017 rok. Dyro zdradził na co stawia w przyszłym roku!

Poniżej znajdziecie przetłumaczony fragment wywiadu:

Jakie są Twoje plany na 2017 rok?

Produkować i wydawać tak dużo, jak to jest możliwe. Zdobywać nowych fanów, udowodnić że nadal stąpam po ziemi oraz widzieć na moich koncertach zadowolonych ludzi, tak jak widziałem ich w tym roku. Jeśli moi fani są zadowoleni, to ja też jestem szczęśliwy.

Czego fani mogą oczekiwać od twojej wytwórni WOLV w nadchodzących miesiącach?

Zamierzamy wprowadzić kilka zmian w WOLV. Zdecydowaliśmy się wydawać mniej i skupić się na budowaniu wizerunku naszych artystów, zamiast wypuszczać kawałki jeden po drugim. Loopers i Goja to producenci, na których szczególnie zwracam uwagę. Do dzieła!

Trzymam kciuki za sukcesy WOLV, bo w przeciwieństwie do wielu innych wytwórni, nie podąża ona za trendami i modą. Nadchodzące premiery zapowiadają się nad wyraz dobrze. Być może rok 2017 okaże się przełomowy i wzniesie label Dyro na nowy poziom.

A oto i wspomniany wcześniej mix, gdzie znajdziecie dużo dobrej muzyki:

Źródło: complex.com

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.