Dziewczyna nie może przestać kichać, a producenci tworzą remixy

12 Paź 2015

sneeze850

Życie pisze różne scenariusze, ale to co spotkało 12-letnią Katelyn Thornley jest tak samo straszne, jak i komiczne. Przez ostatni miesiąc, dziewczynka kichała do 12 000 razy dziennie! Lekarze nie mają pojęcia co jest przyczyną tej niezwykłej przypadłości. Jak łatwo się domyśleć, jest to wyczerpująca dolegliwość, która w dłuższej perspektywie zagraża zdrowiu, a nawet życiu Katelyn. Poniżej możecie zobaczyć krótki fragment wywiadu z bohaterką wpisu.

Jeśli w Waszej głowie zagościło pytanie: “A co to ma wspólnego z muzyką?”, to już śpieszę z odpowiedzią. Być może widzieliście jeden z filmików, gdzie producent muzyczny sampluje totalnie losowy dźwięk i na jego podstawie buduje cały utwór. Mniej więcej w tę stronę skierowali się autorzy poniższych remixów. Ktoś spontanicznie pomyślał:

“To brzmi jak całkiem niezła ścieżka bassowa”

No i się zaczęło… Kolejne remixy zalewają SoundCloud i YouTube. Dubstep, Bigroom oraz różnego rodzaju inne przeróbki, każdy znajdzie coś dla siebie!

Życzymy Katelyn szybkiego powrotu do zdrowia, a tymczasem przesłuchajcie kilka mixów.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.