Dziś zostaną ogłoszone wyniki DJ Mag TOP 100 DJs. Kto otrzyma koronę?

19 Paź 2016

Dziś zostaną ogłoszone wyniki DJ Mag TOP 100 DJs
Powiem szczerze, że jestem zaskoczony, że to już dziś zostaną ogłoszone wyniki DJ Mag TOP 100 DJs. Byłem święcie przekonany, że organizatorzy – podobnie jak w zeszłym roku – zrealizują galę w sobotę lub niedzielę na Amsterdam ArenA. Tym razem postawili na Heineken Music Hall, gdzie już dziś wieczorem dowiemy się, kto otrzyma tytuł najlepszego DJ-a na świecie.

Ciekawy jest fakt, że w momencie gdy piszę tego newsa, nie jest jeszcze znany line-up imprezy ani nie wiadomo nic o streamie. Wydaje się to co najmniej dziwne, biorąc pod uwagę jakim zainteresowaniem cieszy się to wydarzenie. Aktualnie wiemy, że gala DJ Mag startuje o 23:00 (ludzie są wpuszczani od 22:00). Nie chcę być złośliwy, ale mam wrażenie, że przenoszenie ogłoszenia wyników na mniej prestiżowy termin ukazuje spadek zainteresowania plebiscytem.

W zeszłym roku wygrali Dimitri Vegas & Like Mike. W tym roku wiele osób stawia na Martina Garrixa, który – jakby nie patrzeć – zapracował na ten tytuł. Czy i tym razem spotka nas niespodzianka? Przekonamy się już dziś wieczorem!

EDIT:

Na YouTube pojawił się oficjalny live-stream wraz z licznikiem:

dj-mag-2016-zapowiedz

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.