“EDM jest muzyką naszego pokolenia” – Dimitri Vegas & Like Mike

14 Lip 2015

mike

Dimitri Vegas & Like Mike, to duet który się albo się kocha albo nienawidzi. Krąży wokół nich wiele kontrowersji w tym między innymi zarzuty o korzystanie z usług “ghost producenta”. Mimo wszystko obaj panowie mają duży wpływ na rozwój i wizerunek jednego z największych na świecie festiwali EDM, czyli Tomorrowland. Po odbyciu występów jako rezydenci w klubach w Las Vegas postanowili wyruszyć na podbój Ibizy.

W niedawno udzielonym wywiadzie dla BBC UK zgodnie przyznają, że bycie DJ-em jest w dzisiejszych czasach niezwykłym przeżyciem.

“Po prostu wszystko zgrało się w odpowiednim czasie. Festiwale takie jak Tomorrowland udostępniają filmy, które oglądają ludzie na całym świecie. Elektroniczna muzyka jest aktualnie puszczana w radiach. Tego typu działania sprawiły, że EDM stał się muzyką naszego pokolenia.” – Dimitri Vegas & Like Mike

Panowie dzielą się swoimi przemyśleniami i spostrzeżeniami na temat zmieniających się trendów w muzyce.

“Dziesięć lat temu hip-hop był na topie, a przed nim inne style muzyczne. Myślę, że tak samo jest teraz z EDM.” – Dimitri Vegas & Like Mike

Sezon festiwali jest już w pełnym rozkwicie. Przed nami jeden z największych “graczy” na tym polu – Tomorrowland. W linku podanym poniżej możecie przeczytać cały wywiad z Dimitri Vegas & Like Mike. Oprócz tego możecie obejrzeć ich zeszłoroczny show na wyżej wymienionym evencie.

Link do wywiadu: http://www.bbc.co.uk/newsbeat/article/33346777/dimitri-vegas-edm-is-music-of-this-generation

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.