EDMTV – Pierwszy kanał telewizyjny w pełni poświęcony EDM

10 Mar 2016

edmtv-stream-tv-news

Myślę, że nikogo nie trzeba przekonywać, że kultura związana z EDM rośnie w siłę. Zarówno w skali świata, jak i Polski, możemy zaobserwować coraz większe zainteresowanie elektroniczną muzyką. W tym roku w naszym kraju odbędzie się wiele imprez, gdzie jako główne gwiazdy wystąpią dobrze znani producenci. Wystarczy, że wspomnę o koncercie Avicii’ego, występie Skrillexa, czy po prostu o Sunrise Festival.

Okazuje się, że zainteresowanie jest tak duże, że powstanie kanał telewizyjny poświęcony tylko i wyłącznie EDM. Będzie on nosił nazwę EDMTV, a jego start zaplanowany jest podczas Miami Music Week, a dokładnie 14 marca. Za jego realizację odpowiedzialna jest amerykańska platforma cyfrowa DirecTV. W planach są relacje z imprez, filmy dokumentalne, newsy, a nawet transmisje 3D z festiwali. Właściciele liczą, że kanał ten będzie cieszył się popularnością w ok. 21 milionach gospodarstw domowych. W promocję zostało zaangażowanych wielu producentów, którzy zapraszają do śledzenia dalszych informacji.

Czy taka inicjatywa, to faktycznie udany pomysł? Przekonamy się już niedługo. Tymczasem możecie zobaczyć oficjalną zapowiedź EDMTV oraz obejrzeć streamy z poszczególnych kanałów.

Oficjalna strona: www.edmtv.net

Top EDM Artists Showing Their Support for EDMTV Network!

We want to say thanks to some of our favorite DJs and Producers for sending in their shout outs endorsing EDMTV Network!Showtek / Aero Chord / Dash Berlin / W&W / Robbie Rivera / Sidney Samson / Dada Life / Danny Avila / Martin Solveig / Shogun Audio / Infected Mushroom / John Dahlbäck / Zomboy / Will Sparks / Rusko#EDMTV #EDMTVNETWORK #WEBRINGTHEPARTY

Posted by EDMTV Network on Donnerstag, 28. Januar 2016

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.