Ekali i Illenium z nowym utworem “Hard To Say Goodbye”. Coś pięknego!

23 Lis 2019

W maju tego roku, podczas EDC Las Vegas, Ekali zaprosił na scenę Illenium, aby zaprezentować światu ich nową, wspólną produkcję. Po ponad sześciu miesiącach niecierpliwego oczekiwania, “Hard To Say Goodbye” zostało oficjalnie wydane!

Czwarta produkcja z nadchodzącego albumu

Nie jest tajemnicą, że Ekali pracuje nad nowym albumem “A World Away”, który ma pojawić się w styczniu 2020 roku. Wcześniej, producent wydał już trzy utwory, które pojawią się w nadchodzącym LP. Czwartym utworem jest wyjątkowy collab z Illenium. Produkcja robi wrażenie! Jest idealną mieszanką łagodniejszych brzmień obydwu artystów. Całość dopełnia barwny wokal od Chloe Angelides.

Ekali i Illenium wzbudzają emocje

Czytając komentarze pod premierą na kanale Proximity, widać jakie emocje wzbudza ta produkcja. “Ten utwór przypomina mi o dziewczynie, którą pięć lat temu widziałem w autobusie”, albo “Ta piosenka przywołuje mi wspomnienia, o których istnieniu nawet nie wiedziałem…”. To dobitny dowód na to, że “Hard To Say Goodbye” zawiera najważniejszy element – emocje. Współpraca tak znakomitych artystów zawsze niesie ze sobą brzemię oczekiwań, ale w tym wypadku producenci wyszli obronną ręką.

Z pewnością Illenium może dodać do swojej listy kolejny sukces, po tym jak w tym roku zgarnął dwie nagrody “Golden Record”, przyznawane przez amerykańską organizację RIAA. Być może “Hard To Say Goodbye” również doczeka się tak licznego zainteresowania, a tym samym sprzedaży, czego serdecznie życzę obu artystom.

Zobacz również:

Ekali & Illenium – Hard To Say Goodbye (ft. Chloe Angelides)

O autorze

Avatar autora
ak editor