Electric Daisy Carnival New York 2016 – Pierwsze informacje

edc-new-york-2016-info-news

Już w najbliższy piątek rozpocznie się Electric Daisy Carnival Brasil, a tymczasem pojawiły się pierwsze informacje o przyszłorocznej edycji w Nowym Jorku. Impreza odbędzie się na terenie wokół stadionu Citi Field, który znajduje się w dzielnicy Queens. Zaprezentowane zostaną cztery sceny: kineticFIELD, circuitGROUNDS, cosmicMEADOW i neonGARDEN. Każda z nich będzie posiadała swój unikalny desing i będzie odpowiadać za inne muzyczne brzmienia.

Oczywiście nie zabraknie różnego rodzaju atrakcji w postaci interaktywnych instalacji, których stylistyka – podobnie jak i całego festiwalu – utrzymana jest w baśniowych klimatach. Warto również zwrócić uwagę na miejsce oznaczone jako Carnival Square, gdzie oprócz barów z jedzeniem i piciem, będzie można spotkać artystów występujących podczas eventu. Według założeń, ma to być miejsce towarzyskich spotkań, które pozwoli jeszcze bardziej wczuć się w całe wydarzenie.

Póki co nie znamy line-upu, ale akurat o to możemy być spokojni, bo EDC to pewna firma. Festiwal odbędzie się w dniach 13-14 maja. Jeśli jesteście zainteresowani, to dodam, że kilka dni temu ruszyła sprzedaż biletów, które w pierwszej puli kosztują 199$.

edc-new-york-2016-info-news-mapa

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.