Electric Daisy Carnival Orlando 2015 – Znamy pełen line-up i timetable!

edc-orlando-2015-tt-news-main

Już jutro rozpoczyna się festiwal Electric Daisy Carnival w Orlando. Impreza potrwa dwa dni, w trakcie których wystąpią topowi producenci EDM. Cały event został podzielony na trzy sceny: neonGARDEN, circuitGROUNDS i kineticFIELD. Pierwszego dnia wystąpią m.in.: Chuckie, Laidback Luke, Eric Prydz, DJ Snake, Paul van Dyk, Calvin Harris i Tiesto. Drugiego dnia zagrają m.in.: Dannic, Audien, Blasterjaxx, Carnage i Kaskade. Line-up prezentuje się niezwykle okazale. Festiwal organizowany jest przez jedną z topowych firm, czyli Insomniac Event, więc można być spokojnym o jakość zabawy.

Aktualnie nie ma żadnych oficjalnych informacji na temat streamu w internecie. Jako, że poprzednia edycja była transmitowana w sieci, to mam nadzieję, że i w tym roku organizatorzy zadbali o fanów, którzy nie mogą przybyć na to wydarzenie. Poniżej znajdziecie timetable i pełen line-up imprezy.

edc-orlando-2015-tt-news

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.