Electronic Family 2018 – Śmietanka gwiazd muzyki Trance zawita do Zielonej Góry!

21 maja 2018

TME Events oraz ALDA Events prezentują największą markę plenerowych festiwali muzyki trance w Europie – ELECTRONIC FAMILY! Już 14 sierpnia zapraszamy na Stadion Żużlowy w Zielonej Górze, czyli do nowego miejsca na mapie muzyki elektronicznej w naszym kraju. Po raz pierwszy w Polsce odbędzie się to wydarzenie właśnie w tym pięknym i przyjaznym mieście. Line-up polskiej edycji będzie się składać z jednych z największych gwiazd muzyki Trance, na które z pewnością wielu z Was czekało. Bilety będą dostępne w piątek, 25 maja od godziny 20:00 w cenach zaczynających się od 85 do 145 zł (więcej informacji wkrótce).

Poniżej znajdziecie pierwsze ogłoszone gwiazdy, a konkretnie: ATB, Orjan Nilsen, Purple Haze, Bryan Kearney oraz UCast.

ATB pierwszą gwiazdą Electronic Family! Ten Niemiec to legendarny DJ i producent, który od lat cieszy się niezwykłą popularnością nie tylko wśród fanów muzyki elektronicznej! Zaczynając swoją owocną karierę w latach 90 André Tanneberger sukcesywnie podnosił poprzeczkę, aby aktualnie być jednym z najbardziej pożądanych i kochanych artystów na świecie! Jego hity “9PM”, “Ecstasy” czy “What About Us” to tzw. “nieśmiertelne” klasyki. Z wielką przyjemnością informujemy, że ATB wystąpi już 14 sierpnia w Zielonej Górze na evencie Electronic Family!

Ostatnie trzy nazwiska line-upu EFP poznacie w ciągu kilku dni. Spodziewajcie się niespodzianki! Przypominamy, że sprzedaż biletów rozpocznie się 25 maja o godzinie 20:00! Cena biletów standard będzie kształtować się w kwocie między 85 zł, a 145 zł.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.