Elon Musk zatańczył do utworu Axwell /\ Ingrosso. Aż skręca w środku…

11 Sty 2020

Pierwsze kilka dni 2020 roku i już mamy mocnego kandydata do tytułu “cringe roku”. Nietuzinkowy taniec Elona Muska do utworu “More Than You Know” Axwell /\ Ingrosso podbija internet. Mimo, że właściciel firm SpaceX i Tesla lubi wzbudzać zamieszanie, to jednak takiego pokazu nikt się nie spodziewał.

Miliarder tańczy na scenie

Zgodnie z danymi z grudnia 2019 roku, majątek Elona Muska jest wyceniany na 26,8 miliarda dolarów. Zdobył on popularność realizując swoje szalone pomysły, jak np. wysłanie w przestrzeń kosmiczną samochodu. Oczywiście był to pojazd marki Tesla, innej jego pasji i wizji, którą są futurystyczne samochody elektryczne. Jeśli dodać do tego koncept podziemnych autostrad czy też sprzedaży gadżetu o nazwie “To nie jest miotacz ognia”, to możemy w pełni zrozumieć popularność ekscentrycznego miliardera.

Do listy specyficznych zachowań możemy dodać oryginalny i spontaniczny układ taneczny, który Musk zaprezentował podczas prezentacji w Szanghaju. Tym co łączy tę wiadomość z muzyką elektroniczną jest grany w tle utwór “More Than You Know” autorstwa Axwell /\ Ingrosso.

Musk Pulls Off Dance Moves at Tesla’s Shanghai Plant

Gdy zajrzeć w komentarze, większość z nich podkreśla niezdarność, ale i sympatię, jaką wzbudza Elon. Osobiście wytrzymałe do zrzucenia marynarki, ale zapewne są tacy, którzy obejrzeli całość. Nie można mu odmówić zapału i radości, które wzmacniał wiwatujący tłum.

“Gdy każdy śmieje się z waszego tańca, a nadal jesteście miliarderem” – Gstyler

“Haha. Brakuje mu poczucia rytmu, ale jego entuzjazm do życia jest na najwyższym poziomie” – Gnome Party

“Ten taniec nazywa się: jestem bogaty i robię co chcę” – F Harrison

Abstrahując od tańca, nadal żałuję, że projekt Axwell /\ Ingrosso został zawieszony. “Something New”, “On My Way” czy “Sun Is Shining”, to utwory do których regularnie wracam, podobnie jak do seta A/\I z Ultra Music Festival w 2015 roku. Aktualna cisza w temacie Swedish House Mafii daje nadzieję na powrót tego projektu, co – mam nadzieję – nastąpi jeszcze w tym roku.

Zobacz również:

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.