Polski producent EMDI ponownie zawitał do NCS. 500 000 wyświetleń nowego utworu!

3 maja 2019

Co jakiś czas nagrywam na YouTube film z omówieniem sukcesów polskich producentów muzycznych. Zapewne niedługo powstanie nowy odcinek, ale już teraz chciałbym Wam przedstawić osobę Roberta Gackowskiego aka EMDI. Całkiem możliwe, że już gdzieś widzieliście ten alias, bo zawitał on na największe kanały, jak Trap Nation czy NoCopyrightSounds. Być może okaże się, że już teraz słuchacie jego produkcji i nie wiecie, że to nasz rodak. Jako, że sporo się dzieje u Roberta, to przybliżę Wam jego najnowszą produkcję oraz plany na przyszłość!

Zacznijmy od premiery utworu “Let Your Heartbreak”, który ukazał się 27 kwietnia właśnie w NCS. W tydzień, kawałek uzyskał imponujące 500 000 wyświetleń! Nie jest to pierwszy raz, gdy Robert zawitał do tego labelu, bowiem wydał tam również “Lonewolf” (2,8 mln odtworzeń) oraz “House” (1,8 mln odtworzeń). Utwory te powstały we współpracy z innymi producentami i wokalistami.

EMDI podjął się również remixów “Don’t You Worry Child” Swedish House Mafii oraz “I Got You” Bebe Rexha. Oba utwory ukazały się na kanale Trap Nation i zgarnęły miliony wyświetleń. Warto też wspomnieć o oficjalnej premierze “Wild Streets”, który ukazał się w 2018 w Trap Nation.

To całkiem spore osiągnięcia polskiego producenta, o którym wiele osób jeszcze nie słyszało. Wiadomo, że premiery w NCS mają swój charakterystyczny styl, remixy również rządzą się swoimi prawami, ale jeśli lubicie festiwalowe brzmienia, to koniecznie sprawdźcie zapowiedź nowego utworu EMDI. “Rollin Back” ukaże się 13 maja w polskiej wytwórni FRKNTN, za którą odpowiadają I.GOT.U, DNF i Twisterz. Zapoznajcie się już teraz, bo czuję, że będzie głośno o tej premierze!

Mam nadzieję, że przynajmniej część z Was zainteresuje się osobą Roberta, bo naprawdę warto. Doszły mnie również słuchy, że planuje on premierę ze znanym polskim producentem, tak więc tym bardziej warto śledzić jego poczynania. Poniżej zostawiam linki do jego social media.

EMDI: Facebook | SoundCloud | Instagram | YouTube

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.