Equalizer FX, czyli świetny EQ na smartfona. Teraz za darmo!

14 Cze 2017

maxresdefault
Na łamach Essential Music nigdy jeszcze nie zdarzyło mi się pisać o aplikacjach na smartfony. Teraz jest ku temu okazja. Zdarzyło Wam się, że wasz ulubiony kawałek na telefonie gra bezbarwnie? Brakuje wam basu, wysokie tony nie mają odpowiedniego kształtu i ogólnie brzmi to biednie? Być może właśnie wpływ na to ma brak korektora graficznego!

Equalizer Fx Pro bo tak nazywa się omawiana aplikacja, posiada wiele wbudowanych profili. Każdy znajdzie coś dla siebie. Chcesz podbicia niskich tonów? Jest Bass Boosted, dzięki któremu zwiększymy ilość niskich tonów. Może gra za cicho, to i na to znajdzie się odpowiednia funkcja o nazwie Loudness Enhancer. To jest prawdziwy kombajn i co ciekawe nie zabiera dużo zasobów, więc sprawdzi się również na słabszych urządzeniach. Całość zamknięta w schludnym UI, bez niepotrzebnych wodotrysków.

Program kosztował wcześniej 8,69 zł, teraz do pobrania za darmo w sklepie Google Play. Jest pewien haczyk, promocja jest objęta czasowym limitem. Pozostało jeszcze kilka godzin!

Aplikację znajdziecie pod tym adresem: play.google.com

 Equalizer FX. Pro – zrzut ekranu

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.