Eric Prydz – Ekskluzywne radio show dla Beats 1

21 Wrz 2015

eric-prydz-beats-1-news

Apple Music, to jedna z najnowszych usług dostarczonych przez firmę z Cupertino. W jej skład wchodzą stacja radiowa Beats 1, platforma blogowa Connect oraz Radio (wcześniej iTunes Radio). Przez pierwsze trzy miesiące od uruchomia Apple Music usługa była darmowa. Po tym okresie opłata wynosi 9,99$ miesięcznie. Dla fanów EDM szczególnie interesujące jest Beats 1. Na początku września informowałem Was o występie Steve Angello właśnie w tej stacji. Set ten zawierał aż siedem ekskluzywnych utworów.

Tym razem na fanpage Beats 1 pojawiła się informacja, że do grona artystów współpracujących ze stacją dołącza… Eric Prydz! Ma on prowadzić jedyne w swoim rodzaju radio show, którego pierwszy epizod zapowiedziany jest na 9 października. Oficjalnie nie wiadomo jak często będą pojawiały się kolejne audycje jednak plotka głosi, że ma być to jeden epizod na miesiąc. Miejmy nadzieję, że Prydz wykaże się tutaj większą wytrwałością niż było to w przypadku “Epic Radio”, które zakończyło się rok temu po 13 setach.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.