Eric Prydz ft. Rob Swire – Breathe | ??.??.??

29 Paź 2015

erykpryk

Eric Prydz, to żywa legenda elektronicznej muzyki. Mimo zmieniających się trendów i komercjalizacji EDM, Prydz pozostał wierny swoim wartościom i nadal prezentuje oryginalne utwory. Nic więc dziwnego, że inni artyści podzielający jego poglądy, z chęcią podejmują z nim współpracę. Bez wątpienia, takim producentem jest Rob Swire, 1/2 duetu Knife Party.

Jakiś czas temu, Prydz rozpoczął współpracę z Apple Music, a konkretnie z Beats 1. W związku z tym, co dwa tygodnie ukazuje się nowy epizod jego audycji, która skupia się wokół jego własnych produkcji. To co jest szczególnie interesujące, to wiele ekskluzywnych utworów autorstwa Erica, które nie zostały jeszcze wydane, lub nad którymi nadal trwają prace. Jednym z takich utworów jest”Breathe”, czyli wynik współpracy Prydza i Roba Swire.

Czasem ciężko jest opisać muzykę słowami, i tak jest w tym przypadku. Połączenie wokalu Roba ze spokojnym brzmieniem Progressive House, to strzał w dziesiątkę. Jest to jedna z tych produkcji, które można słuchać bez końca. Już teraz nie mogę się doczekać oficjalnej daty premiery!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.