Fantastyczne zdjęcia z “HOLO” Eric Prydz autorstwa Rukes

8 Sty 2020

Znany i ceniony fotograf Drew Ressler aka Rukes, wykonał zapierające dech w piersi zdjęcia z koncertu “HOLO” Erica Prydza. Te jedyne w swoim rodzaju show, łączy w sobie niesamowitą muzykę Prydza z ogromnymi hologramami 3D. Projekt jest wręcz rozchwytywany, o czym świadczą kolejne, wyprzedane co do ostatniego bilety. Zdjęcia wykonane przez Rukes, ukazują bogactwo i rozmach tego projektu.

“HOLO” w obiektywie Rukes

28 grudnia Eric Prydz zawitał do New York Expo Center, gdzie zaprezentował swoje show o nazwie “HOLO”. Za fotorelację z wydarzenia odpowiada znany w świecie muzyki elektronicznej fotograf – Rukes. To właśnie on wykonał wiele znanych Wam fotek, w tym m.in. z Ultra Music Festival.

Eric Prydz “HOLO” | Rukes

Galeria z “HOLO” zawiera w sumie 96 niesamowitych zdjęć ukazujących magiczne hologramy. Ostatnio w sieci pojawiło się nagranie z animacją dłoni, która wyłania się kwadratowej ramki. Jakiś czas temu, równie popularny był filmik z lewitującym nad publiką astronautą. To są jedynie dwa przykłady zapierających dech w piersi projektów, a jest ich o wiele więcej.

Eric Prydz “HOLO” | Rukes

Konstrukcja sprawdza się zarówno w przypadku złożonych obiektów, jak i prostych figur geometrycznych. Stonowane barwy i proste linie z pewnością przypadną do gustu miłośnikom minimalizmu.

Link do całej galerii Rukes: rukes.com

Eric Prydz “HOLO” | Rukes

Hologramy w ruchu

Wspominałem o nagraniach z koncertu Prydza, która krążą w sieci i budzą ogromne zainteresowanie. Nie tak dawno dodałem na fanpage Essential Music krótki filmik z animacją dłoni. Ukazuje on potęgę tego projektu, który cały swój potencjał ukazuje w ruchu. W zasadzie jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.

Jeśli ktoś z Was chciałby obejrzeć zapis z całego koncertu “HOLO” w Nowym Jorku, to mam dobrą wiadomość. Na YouTube jest dostępne, trwające niespełna dwie i pół godziny nagranie, które przedstawia wszystkie atrakcje. Mam nadzieję, że kiedyś ujrzymy ten projekt w Polsce!

Zobacz również:

Eric Prydz – Live @ HOLO NYC 2019

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.