Eric Prydz napadł na bank w Olsztynie? Zobacz reakcję artysty!

23 Paź 2017

Co prawda, Eric Prydz podskoczył aż o 32 pozycje w rankingu DJ Mag TOP 100 DJs 2017, jednak w ostatnim czasie jest o nim głośno z innego powodu. Do sieci trafiło zdjęcie bandyty, który napadł na jeden z banków znajdujących się w Polsce. Nie byłoby w tym nic specjalnego, gdyby nie fakt, że rabuś do złudzenia przypomina Erica Prydza. Informacja dotarła do artysty, który nie krył zdziwienia!

Eric Prydz w polskim banku?

Kilka dni temu w sieci pojawiło się zdjęcie ukazujące zaskakujące podobieństwo Prydza do rabusia, który całkiem niedawno okradł jeden z olsztyńskich banków. Fotka zyskała dużą popularność wśród fanów muzyki elektronicznej, aż wreszcie dotarła do samego zainteresowanego.

“Cześć Eric, jesteś podejrzany o dokonanie napadu na bank w Olsztynie, w Polsce. Policja Cię szuka” – użytkownik Twittera

Ostatecznie artysta ujrzał screen z postem “Gazety Olsztyńskiej”, który podesłał mu jeden z użytkowników Twittera. Potrzymał on żartobliwy ton i dodał, że policja poszukuje Prydza.

“Co to kurwa jest!” – Eric Prydz

Eric nie krył zdziwienia tak dużym podobieństwem do mężczyzny na zdjęciu. W zasadzie odniósł się do fotki jednym, wiele mówiącym zdaniem. Swoje zdziwienie wyrazili również inni artyści, jak m.in. Adam Beyer czy Cristoph, którzy w żartobliwym tonie skomentowali wpis.

Takich podobieństw jest więcej

Była to kuriozalna, ale przede wszystkim śmieszna sytuacja – w kontekście podobieństwa. Jeśli jednak mielibyśmy pójść tym tropem, to tylko kwestią czasu pozostaje podobne “oskarżenie”. Podejrzany może być inny producent, który akurat ma predyspozycje na rabusia jak mało kto.

Malaa może być kolejnym podejrzanym

Osobiście jestem przekonany, że jedyną rzecz, którą skradł Eric, jest Wasza uwaga. Zrobił to za pomocą swoich wyjątkowych produkcji, takich jak chociażby słynne “Opus”. Pomijając same przestępstwo, podobieństwo jest aż nad wyraz widoczne. Może zachęci to Prydza do wizyty w Polsce. Kto wie?

Zobacz również:

Eric Prydz – Opus (OUT NOW)

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor