Eric Prydz zapowiedział nową EP pod aliasem Pryda!

16 Lis 2016

Pryda
Eric Prydz znany również pod takimi aliasami, jak Pryda czy Cirez D, to jeden z czołowych artystów gatunku Techno i Progressive House. Fani tego szwedzkiego DJ-a mają powody do radości, ponieważ zapowiedział on swoją nową EP-kę! Wiadomość została opublikowana na profilu Prydza na Facebooku, a dokładniej jest to zdjęcie z krótkim opisem „PRY 037 21 NOV 16”.

Chociaż nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona lista utworów, Eric potwierdził dwa numery: “The End Is Just The Beginning” i “The Future”. Oprócz tych dwóch kawałków, ciężko stwierdzić co znajdzie się na EP. Szwed jest znany z tego, że potrafi bardzo długo trzymać w domowym zaciszu najlepsze kawałki.

Ogłoszenie EP kontynuuje niesamowite pasmo sukcesów Erica, w tym wydanie płyty „Opus”, wznowienie audycji „EPIC Radio” po ponad 2 latach nieobecności oraz ogłoszenie trasy „Epic 5.0”. Wielbiciele jego twórczości już mogą zacierać ręce i czekać do 21 listopada na premierę EP! Zanim to się jednak stanie, zapraszam do odsłuchu utworów, które zostaną umieszczone na mini-albumie Erica Prydza aka Pryda!

Eric Prydz | Facebook

Zdjęcie: rukes.com

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.