Eric Prydz odświeża alias Cirez D. Który z utworów ujrzy światło dzienne?

8 Lip 2017

eric-prydz-wywiad-apple-news-2
Eric Prydz to nie tylko Progressive House, ale również Minimal i Techno. Cirez D, bo tak nazywa się jego drugi alias, to kwintesencja mrocznych i mocnych dźwięków. Nie wszyscy wiedzą, ale obok Pryda Recordings, Szwed posiada jeszcze jeden label – Mouseville Records.

“Nadchodzi nowy wydanie w Mouseville” – Eric Prydz

Na swoim Twiterze, Eric podzielił się wspaniałą informacją! Nadchodzi nowa muzyka prosto ze wspomnianej wytwórni Mouseville Records. Gwiazda muzyki Progressive House ma na koncie wiele niewydanych utworów spod szyldu Cirez D. Przypomnijmy, że ostatnim wydaniem jest “In The Reds EP” z 2016 roku. Póki co, nie wiemy jaki utwór ujrzy światło dzienne, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby pogdybać.

Cirez D – Brown Alley ID

Cirez D – Metropolitan ID

Cirez D – Satan ID

Jak widać, szwedzki artysta ma parę asów w rękawie, których nie nie zawaha się użyć. Nie znamy dokładnej daty premiery, jednak ale fani Erica mogą być pewni utworu najwyższego sortu.

Eric Prydz cały czas trzyma wysokie tempo! Po udanym powrocie Epic Radio, a także trasy koncertowej “Epic 5.0”, gdzie mogliśmy podziwiać fascynujące animacje, Szwed nie próżnuje także w studiu. Miejmy nadzieję, że owoce tej pracy ujrzymy jak najszybciej!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.