Eric Prydz podzielił się niesamowitą wizualizacją z trasy “Epic 5.0”!

2 Kwi 2017

eric-prydz-spotify-news
Występy na żywo to nie tylko muzyka, ale także wizualizacje, lasery i pirotechnika. Animacje przedstawiane podczas występów pozwalają nam jeszcze bardziej poczuć emocje. Doskonale wie o tym Eric Prydz – producent muzyki Progressive House i człowiek o wielkim sercu!

Szwed na swoim Facebooku podzielił się wideo prezentujący trójwymiarowy hologram. Jest on częścią “EPIC 5.0”, czyli wielkiej trasy koncertowej. To już 5-ta edycja tego show. Poprzednie prezentowały niezwykle wysoki poziom muzyczny, jak i wizualny. Wydaje się jednak, że obecna wersja przebije wszystko co do tej pory widzieliśmy. Ogromna holograficzna głowa zbudowana z cząsteczek robi niesamowite wrażenie. Póki co, są to tylko testy, ale już teraz można stwierdzić, że będzie to EPICkie wydarzenie!

Premiera show jest planowana na 27 maja podczas Creamfields Steelyard w Londynie. Wtedy będzie można zobaczyć, jak prezentuje się ten “EPIC 5.0”, razem z laserami, wizualizacjami, muzyką, jak i całym tłumem fanów. Teraz pozostaje nam czekać na kolejne nagrania z prób!

Hologram 2017 test…#EPIC5

Posted by Eric Prydz on Donnerstag, 30. März 2017

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.