Eric Prydz spełnił marzenie chorego na raka fana!

24 Lis 2016

eric-prydz-fan-news
Eric Prydz to jeden z czołowych producentów Progressive House. Oprócz niesamowitych produkcji, ma on również świetny kontakt z fanami, przez co jest uwielbiany na całym świecie. Końcówka 2016 roku sprawia, że powoli planujemy imprezę sylwestrową, ale nie jest to szczęśliwy okres dla wszystkich ludzi. Iskierką nadziei jest ten wpis, o czym przekonacie się za chwilę.

Eric Prydz poleci do jednego z fanów, u którego zdiagnozowano raka w najpoważniejszym – 4 stadium, żeby zagrać dla niego prywatny koncert. Wychodzi na to, że Eric produkuje niezwykłą muzykę, ale ma również olbrzymie serce.

Pisząc na Reddicie, jeden z fanów o nicku YardleyYeti podzielił się wzruszającym postem, w którym wyznał, że chce pierwszy i ostatni raz zobaczyć swojego ulubionego producenta.

“Cześć wszystkim! Nie mam wiele do stracenia, a w zeszłym roku mogłem doświadczyć wspaniałych rzeczy. W styczniu zdiagnozowano u mnie raka 4 stopnia, więc mam farta, że do tej pory żyję. Moja rodzina i przyjaciele połączyli siły i sprawili, że mogłem przeżyć niesamowite rzeczy, jak np. zdobycie wejściówki na boisko Metsów i spotkanie z moim ulubionym zespołem Morning Jacket. Piszę tutaj, ponieważ chciałem zapytać, czy ktoś z Was ma kontakt z Ericem i mógłby sprawić, żeby zagrał na wschodnim wybrzeżu USA. Wiem, że jest on gwiazdą, a dla mnie (i zapewne dla wielu z Was) ulubionym producentem. Mam bilety na EPIC 5.0 (nigdy nie byłem na tej imprezie!), ale nie wydaje mi się, abym mógł tak daleko podróżować. Chciałbym go zobaczyć jeszcze jeden raz. Od 2 do 9 grudnia wyruszam na szalona wakacje na “koniec świata” do St. Maarten z 20 przyjaciółmi. Wiem, że to szalone, aby chciał on z nami pojechać. Ale pomyślałem “co mam do stracenia?”. Przepraszam, jeśli jest to drażniące. Wszystkiego najlepszego dla Erica, jak i dla Was!”

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać, jego zespół po szybkiej konsultacji z Ericiem, w ciągu niecałych 24 godzin wszystko zostało potwierdzone. Dodatkowe informacje i szczegóły tego przedsięwzięcia zostaną ujawnione w najbliższej przyszłości!

“Nie wiem, jak to ubrać w słowa. To niewiarygodne. Otrzymałem dziś maila od menadżera Erica z zapytaniem o mój numer telefonu, a później do mnie zadzwonił. Jak wszyscy wiecie, Eric nie przepada za lataniem, więc byłoby to dla niego trudne, aby dostać się na wschodnie wybrzeże. W związku z tym zaproponowali mi, aby zobaczył go w Los Angeles 1 stycznia! Już jest ciekawie. Niecałe 30 minut później, menadżer ponownie zadzwonił i powiedział: ‘rozmawiałem z Ericem i resztą zespołu i chcemy zagrać koncert w Los Angeles specjalnie dla Ciebie. Pieniądze ze sprzedaży wszystkich biletów zostaną przekazane na wybraną przez Ciebie organizację charytatywną.’ Przylecą po mnie. Zamówią pokój w hotelu. Wychodzi na to, że będziemy mieli kolejny koncert w LA i to przed świętami, o czym zespół Erica niedługo poinformuje. Dziękuję Wam wszystkim! Poczułem dziś niewyobrażalną miłość. Jesteście najlepsi na świecie.”

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.