Eric Prydz udostępnił potężną playlistę!

22 maja 2016

Eric Prydz
Świat muzyki elektronicznej to miejsce, gdzie co chwila pojawiają się nowe gwiazdy. Niektórzy znikają tak szybko jak się pojawili, ale niektórzy, jak Eric Prydz, stali się chodzącymi legendami. Setki produkcji i tysiące wiernych fanów, to najlepszy możliwy dowód na sukces. Do listy można dodać genialną trasę koncertową “EPIC 4.0”, której wizualizacje i muzyka zapierają dech w piersi.

Eric postanowił przygotować wspólnie ze Spotify playlistę, która zawiera ponad 150 utworów jego autorstwa. Tak potężna ilość, to zbiór dokonań z wszystkich aliasów Prydza, jak Cirez D czy Pryda. W siedzibie Spotify w Londynie został przeprowadzony wywiad, gdzie Eric przedstawił swoje stanowisko wobec trendów oraz wyznał, że nie zawsze robi muzykę, aby ją wydać. Może wydawać się to dosyć dziwne, ale jednocześnie pokazuje, że jego priorytetem są występy na żywo.

“Jeśli chodzi o muzykę, to robię ją dla siebie. Tworzę muzykę, która mnie ekscytuje… Nie śledzę trendów, tylko robię swoje. Niekoniecznie robię muzykę, żeby ją wydać. Tworzę muzykę, aby grać ją podczas występów na żywo.” – Eric Prydz

Eric Prydz | Facebook | Twitter | Instagram | SoundCloud

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.