Eric Prydz ujawnił w swojej audycji 8 niewydanych utworów!

29 Lis 2016

eric-prydz-8-id-news
Można zażartować, że “ID” to najpopularniejszy artysta lub najpopularniejsza piosenka na świecie. Często używany przez producentów skrót, który oznacza, że dany utwór lub artysta nie jest znany. A co jeśli prawie cały set jest stworzony z takich kawałków? To oznacza dużo świeżej muzyki!

Takiego wyczynu dokonał ostatnio Eric Prydz w swojej audycji Epic Radio, z którą powrócił po 2 letniej przerwie! Mix składa się z numerów Prydy, czyli aliasu skupionego na bardziej progresywnych brzmieniach, jak i Cirez D, pod którym Eric produkuje Techno.

Tracklista zawiera 4 nieznane kawałki Prydy, 2 Cireza D i kolejne 2, któych nie można zidentyfikować. Być może są to kawałki powstałe we współpracy z jakimś innym artystą, a może Szwed kryje się pod innym pseudonimem, póki co, ciężko stwierdzić. Do tego zagrał „Choo” z nowej EP, którą wydał 23 listopada, „Trance 82” i „Numbers” Niemieckiego zespołu Kraftwerk!

Zapraszam do odsłuchania tego seta!

Tracklista:

01. Pryda – ID
02. ID – ID
03. ID – ID
04. Cirez D – ID
05. Cirez D – ID
06. Pryda – ID
07. Pryda – Choo
08. Pryda – ID
09. Pryda – ID
10. Pryda – Trance 82
11. Kraftwerk – Numbers

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.