Eric Prydz wydał nową EP pod pseudonimem Pryda!

28 Lis 2016

eric-prydz-ep-news
23 Listopada miała miejsce premiera EP-ki szwedzkiego producenta Erica Prydza. Ukazała się ona pod aliasem Pryda, czyli oznacza to, że można się spodziewać brzmień z gatunku Progressive House. Do zapowiadanych tydzień temu „The Future” i „The End Is Just A Beginning” dołączył utwór „The Choo”.

„Choo” to przewidywalny utwór, o charakterystycznej dla Progressive House budowie, mimo wszystko posiada swój klimat. Fani Erica powinni być zadowoleni.

„The Future” nieco mroczniejszy w brzmieniu niż „The Choo”. Atmosfera jest cięższa, jednak to nie powoduje trudniejszego odbioru tej piosenki.

“The End is Just the Beginning,” Najlepsze na koniec, idealne zwieńczenie tej EP, jak i całego muzycznego roku Ericka. W tym utworze słychać kunszt producencki Szweda.

Nowa EP tylko potwierdza, że Eric Prydz to jeden z najważniejszych i najlepszych producentów Progressive House. Zapowiedziana została także trasa „EPIC 5.0” w Londynie, gdzie 15.000 biletów rozeszło się w 8 godzin. Oznacza to niewątpliwy sukces tego wydarzenia!

Eric Prydz | Facebook

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.