Eric Prydz zapowiedział nowy album, który ukaże się w tym roku!

2 Sty 2017

cirezd
Eric Prydz to jeden z najlepszych artystów w świecie muzyki elektronicznej. Każda jego produkcja to małe arcydzieło. Jego piosenki to skończone produkcje, który nie wymagają poprawek. Dla szwedzkiego producenta zeszły rok był niezwykle pracowity. Pełny album “Opus”, a także EP-ki pod aliasami Pryda i Cirez D, to naprawdę bogate portfolio zgromadzone w ciągu 12 miesięcy!

Jednak Eric to nie tylko świetny producent, ale także wspaniały człowiek o naprawdę wielkim sercu! Zdołał zebrać ponad 60000 dolarów ze sprzedaży biletów na jego 2 koncerty w Los Angeles, które zagrał ku pamięci Jamesa Lilo – zmarłego na raka fana, który chciał udać się na jego “Epic 5.0”. Stworzył również utwór zatytułowany “Lilo”, z którego pieniądze zasilą fundację walczącą z rakiem.

2017 rok to czas wzmożonej pracy, bo okazuje się, że Eric zapowiedział nowy album! Bardzo prawdopodobne, że niewydane utwory wreszcie ujrzą światło dzienne, ponieważ w audycji “Epic Radio” zaprezentował ich aż 8. Do tego jeszcze dochodzi premiera nowej sceny nazwanej “Epic 5.0”. Geniusz – to słowo idealnie opisujące tego artystę. Na swoim Twitterze zamieścił wiele mówiące zdjęcie pulpitu, gdzie znajdował się folder o nazwie “Pryda 2017 album”.

“2016 rok był dla mnie wspaniały i chcę podziękować tym, którzy wspierali mnie i moją muzykę! 2017 będzie ekscytujący!!

Szczęśliwego nowego roku!”

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.