Eric Prydz zaprezentował nowe wizualizacje. Niepowtarzalny projekt!

24 Cze 2017

eric_prydz_hi_ibiza

Koncerty Erica Prydza są o wiele bardziej dopracowane i tym samym widowiskowe niż standardowe występy artystów. Ilość pracy, która została włożona w przygotowanie wizualizacji podczas takiego show jest ogromna. Ostatnia impreza z cyklu EPIC, w trakcie której mogliśmy zobaczyć niesamowicie wyglądające hologramy, tylko potwierdza moje wcześniejsze słowa. W ten wtorek Szwed zagrał debiutancki występ w nowo powstałym klubie “Hi” na Ibizie. Tutaj również nie mogło zabraknąć wspaniałych efektów wizualnych.

Podczas wtorkowego występu Prydza na białej wyspie, na suficie mogliśmy zobaczyć gigantyczne wyświetlacze. W sieci znajdziemy oczywiście całą masę filmów prezentujących te instalacje, a kilka z nich znajdziecie poniżej. Autor takich hitów, jak “Opus” czy “Pjanoo” bezpośrednio po jego inauguracyjnym występie w “Hi” na Ibizie, powiedział kilka słów na temat wizualizacji.

“Spędziliśmy miesiące planując tę niepowtarzalną instalację” – Eric Prydz

Pokazuje to m.in. ogromny wysiłek włożony w przekształcenie klubu w jego własny świat. Szwedzki producent będzie grał w klubie “Hi” przez całe wakacje, w każdy wtorek. Oznacza to, że o ile wybieracie się na Ibizę, to jest okazja do przeżycia tego widowiska na własnej skórze.

Eric Prydz, right now #HIIBIZA #epicradio #ericprydz

Post udostępniony przez Stanislav / ESSIGI / VIP IBIZA (@essigi)

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor