Essential Radio 001 – Najlepsze darmowe hity EDM!

essential-radio-zapowiedź-news

Przed Wami pierwszy epizod audycji Essential Radio, w której prezentujemy najlepsze darmowe utwory ze sceny EDM. W ciągu godziny usłyszycie, aż 15 kawałków, które zahaczają między innymi o takie gatunki, jak Progressive House, Future House czy Bass House. Dla fanów mocniejszych brzmień przygotowaliśmy dubstepową ucztę, natomiast miłośnicy oryginalnych brzmień zostaną uraczeni chill trapową produkcją. Pomiędzy kolejny utworami usłyszycie omówienie najciekawszych newsów ze strony.

Jednym z głównych założeń Essential Radio jest promocja polskich producentów muzycznych. W tym epizodzie ich nie zabrakło, bo wystąpili, aż 5 razy! Mowa tu o Avonee & Infuse, ak9, Rought Cash, Levito i Daav One. Jeśli są wśród Was lub wśród waszych znajomych osoby, które wątpią w talent polskich producentów, to ten set może służyć za koronny przykład ich możliwości.

Poniżej znajdziecie link do odsłuchu na MixCloud oraz możecie pobrać set z ZippyShare. Pamiętajcie, aby zagłosować w ankiecie na swój ulubiony utwór!

Kolejny odcinek Essential Radio już za tydzień w niedzielę o godzinie 19:00, na kanale głównym RadioStars.pl.

P.S. Dostałem wiele zapytań odnośnie maila, na który można przesyłać swoje produkcje. Już na początku przyszłego tygodnia założę specjalny adres, na który będziecie mogli przesyłać swoje dokonania. Zobowiązuję się do odpowiedzi na każdą wiadomość!

[socialpoll id=”2336675″ path=”/polls/2336675″ width=”500″]

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.