Essential Radio 002 – Najlepsze darmowe hity EDM!

essential-radio-zapowiedź-news

Wspólnie z Patrykiem dziękujemy za tak ciepłe przyjęcie pierwszego epizodu Essential Radio! Spontaniczny pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę, co widać po statystykach odtworzeń, liczbie pobrań mixu, jak i ilości osób, które śledziły audycję na żywo. Idąc za ciosem prezentujemy Wam drugi epizod, który jest nie mniej ciekawy niż pierwszy. Przed Wami 15 wartych uwagi darmówek ze świata EDM, które zahaczają o takie gatunki, jak Progressive House, Bass House, Electro House, a nawet Dubstep. Potężna dawka elektronicznych dźwięków od producentów, którzy postanowili podzielić się swoją twórczością za darmo.

WAŻNA WIADOMOŚĆ!

Otworzyliśmy specjalny adres e-mail, na który możecie przesyłać swoje utwory. Jeśli produkujecie muzykę i chcecie usłyszeć swój kawałek w Essential Radio, to ślijcie link do utworu na SoundCloud (z możliwością pobrania!) na adres: promo@essentialmusic.pl

Tak jak mówiłem, odpowiemy na dosłownie każdą wiadomość. Zależy nam na promocji polskich producentów, więc nie zastanawiajcie się, tylko ślijcie swoje dokonania!

Poniżej znajdziecie link do odsłuchu na MixCloud oraz możecie pobrać set z ZippyShare. Pamiętajcie, aby zagłosować w ankiecie na swój ulubiony utwór!

Według Waszego głosowania, tytuł utworu tygodnia zdobył (43% głosów): Major Lazer – Be Together (Avonee & Infuse Remix)

P.S. Zdecydowaliśmy, że “Tune of the Week” nie przechodzi do kolejnego głosowania. W ten sposób uzyskamy rotację promowanych tytułów.

[socialpoll id=”2339440″ path=”/polls/2339440″ width=”500″]

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.