Essential Radio 003 – Najlepsze darmowe hity EDM!

essential-radio-zapowiedź-news

W każdą niedzielę o godzinie 19:00 stratuje jedyna w swoim rodzaju audycja – Essential Radio. Dlaczego jest taka wyjątkowa? Bo w ciągu godziny prezentujemy jedynie darmowe utwory, które niczym nie odstają od promowanych za wielkie pieniądze produkcji. Nie ograniczamy się gatunkowo, bo nie ma lepszego wyznacznika niż po prostu dobra muzyka. Progressive House, Trap, Dubstep, Deep House, Bass House, czy inna odmiana elektronicznej muzyki. Wszystko to znajdziecie w naszym cotygodniowym radio show.

Nie inaczej jest tym razem, gdyż mamy dla Was kolejne 15 wyselekcjonowanych darmowych utworów, a oprócz tego świeża porcja newsów z mijającego tygodnia. Startując z pomysłem Essential Radio zaznaczałem, że jednym z kluczowych punktów jest promocja polskich producentów. Nie zapomniałem o tym i dotrzymuję słowa. W tym epizodzie usłyszycie kawałki od Groovefore, Skytone, Fanatic Sounds i Older Grand.

Tytuł utworu tygodnia zyskał: Adriano Fuerte – Atlantis (Original Mix)

Poniżej znajdziecie linki do pobrania i odsłuchu seta oraz pełną tracklistę. Nie zapomnijcie zagłosować na swój ulubiony utwór!

WAŻNA WIADOMOŚĆ!

Otworzyliśmy specjalny adres e-mail, na który możecie przesyłać swoje utwory. Jeśli produkujecie muzykę i chcecie usłyszeć swój kawałek w Essential Radio, to ślijcie link do utworu na SoundCloud (z możliwością pobrania!) na adres: promo@essentialmusic.pl

[socialpoll id=”2341525″ path=”/polls/2341525″ width=”500″]

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.