Essential Radio 004 – Najlepsze darmowe hity EDM!

essential-radio-zapowiedź-news

Głównym wydarzeniem minionego tygodnia było Ultra Music Festival, jednak nie zapomnieliśmy o cotygodniowej audycji Essential Radio. Tradycyjnie przygotowaliśmy dla Was godzinę najciekawszych darmowych utworów, które zawierają się w szeroko pojętym terminie Electronic Dance Music. Seria ta ma na celu promocję mniej znanych artystów, ze szczególnym naciskiem na polskich producentów. Nie ograniczamy się do konkretnego gatunku, więc będziecie mogli usłyszeć House, Progressive House, Future House, kącik poświęcony mocniejszym brzmieniom oraz spokojny kawałek na sam koniec. Każdy znajdzie coś dla siebie!

W czwartym epizodzie usłyszycie, aż cztery polskie akcenty, a konkretnie “Adore” w remixie Revolve, “Faded” w interpretacji Fanatic Sounds & Older Grand oraz “Streatch” od Clarx. Dodatkowo muszę wyróżnić BloueBart, Olaf Tupik i Alex Nazarchuk “Off To Paradise” w remixie Phil Janks. W jego produkcję zostało zaangażowanych, aż trzech Polaków i wokalista z USA. Oryginał zdobył support Toma Swoona i był prezentowany w 94 epizodzie “Lift Off”, tak więc tym bardziej warto sprawdzić interpretację.

Tytuł utworu tygodnia zyskał: Alan Walker – Faded (Fanatic Sounds & Older Grand Bootleg)

Poniżej znajdziecie linki do pobrania i odsłuchu seta oraz pełną tracklistę. Nie zapomnijcie zagłosować na swój ulubiony utwór!

WAŻNA WIADOMOŚĆ!

Otworzyliśmy specjalny adres e-mail, na który możecie przesyłać swoje utwory. Jeśli produkujecie muzykę i chcecie usłyszeć swój kawałek w Essential Radio, to ślijcie link do utworu na SoundCloud (z możliwością pobrania!) na adres: promo@essentialmusic.pl

[socialpoll id=”2345018″ path=”/polls/2345018″ width=”500″]

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.