Essential Radio 005 – Najlepsze darmowe hity EDM!

essential-radio-zapowiedź-news

Nie tak dawno informowałem Was o pomyśle związanym z radio show o nazwie “Essential Radio”, a tu okazuje się, że dzielę się z Wami już piątym epizodem! Czas szybko leci, ale go nie marnujemy i w każdym odcinku dzielimy się z Wami najlepszymi darmowymi hitami. Ciszy nas, że możemy prezentować aż tak wielu polskich producentów, bo utalentowanych ludzi w naszym kraju nie brakuje.

Przechodząc do opisu tego konkretnego epizodu. W ciągu godziny usłyszycie piętnaście wyselekcjonowanych utworów, w tym “Numer One” od Major Lazer & Grandtheft, “Face Swap” SLVR oraz “Wings” autorstwa Osen & Navaz. Oprócz tego, zaglądając na nasze poletko zapoznacie się z “Helsvart” ak9, remixem Kedimiri do “Freeze Time” i “Off To Paradise” w interpretacji Phila Janksa. Dodatkowo porcja najciekawszych newsów związanych z aktualnymi wydarzeniami ze świata EDM, w tym fantastycznym Ultra Music Festival. Zapraszam!

Tytuł utworu tygodnia zyskał: BloueBart & Olaf Tupik feat. Alex Nazarchuk – Off To Paradise (Phil Janks Remix)

Poniżej znajdziecie linki do pobrania i odsłuchu seta oraz pełną tracklistę. Nie zapomnijcie zagłosować na swój ulubiony utwór!

WAŻNA WIADOMOŚĆ!

Otworzyliśmy specjalny adres e-mail, na który możecie przesyłać swoje utwory. Jeśli produkujecie muzykę i chcecie usłyszeć swój kawałek w Essential Radio, to ślijcie link do utworu na SoundCloud (z możliwością pobrania!) na adres: promo@essentialmusic.pl

[socialpoll id=”2346142″ path=”/polls/2346142″ width=”500″]

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.