Essential Radio 006 – Najlepsze darmowe hity EDM!

essential-radio-zapowiedź-news

Zastała nas końcówka tygodnia, a to oznacza kolejny epizod Essential Radio. Przed Wami szósty odcinek cotygodniowego podcastu, w którym prezentujemy najlepsze darmowe hity EDM. Wiemy, że muzyka elektroniczna to szerokie pojęcie, dlatego zamieściliśmy w audycji kącik poświęcony mocniejszym brzmieniom, jak Trap czy Dubstep, ale nie zapomnieliśmy też o fanach lżejszych brzmień, którzy znajdą coś dla siebie na końcu seta.

W tym epizodzie usłyszycie twórczość takich artystów, jak między innymi: Bougenvilla, ak9, Matvey Emerson i JETFIRE. Całość przypadnie do gustu fanom house’owych brzmień, bowiem tak się złożyło, że pierwsza część zahacza właśnie o tego typu, spokojne i bujające brzmienia. Druga natomiast jest znacznie ostrzejsza, utrzymana w elektronicznych rytmach. Oprócz tego usłyszycie podsumowanie najciekawszych newsów ze strony, które omówi dla Was nasz prowadzący – Patryk Wojtanowicz. Kolejny epizod już za tydzień w niedzielę o godzinie 19:00 na głównym kanale RadioStars.pl!

Tytuł utworu tygodnia zyskał: Manse feat. Alice Berg – Freeze Time (Kedmiri Remix)

Poniżej znajdziecie linki do pobrania i odsłuchu seta oraz pełną tracklistę. Nie zapomnijcie zagłosować na swój ulubiony utwór!

WAŻNA WIADOMOŚĆ!

Otworzyliśmy specjalny adres e-mail, na który możecie przesyłać swoje utwory. Jeśli produkujecie muzykę i chcecie usłyszeć swój kawałek w Essential Radio, to ślijcie link do utworu na SoundCloud (z możliwością pobrania!) na adres: promo@essentialmusic.pl

[socialpoll id=”2348111″ path=”/polls/2348111″ width=”500″]

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.