Essential Radio 008 – Najlepsze darmowe hity EDM!

22 Kwi 2016

essential-radio-zapowiedź-news

Minęło już osiem tygodni od kiedy na Essential Music wystartował cotygodniowy podcast o nazwie Essential Radio. W trackie godziny prezentujemy Wam najlepsze darmowe utwory, które zahaczają o między innymi takie gatunki, jak Progressive House, Bass House, Future House oraz Electro House. Oprócz tego są stałe sekcje w trakcie których usłyszycie mocniejsze brzmienia, jak i te skierowane do fanów spokojnych brzmień. Pełne bogactwo elektronicznej muzyki, tylko w Essential Radio!

W tym epizodzie udało nam się zebrać wielu znanych producentów, jak KSHMR, Florian Picasso i ak9. Nie zabrakło również tych mniej znanych artystów, którzy również postanowili oddać swoją twórczość za darmo.

Tytuł utworu tygodnia zyskał: Seventone – Slipped Away

Poniżej znajdziecie linki do pobrania i odsłuchu seta oraz pełną tracklistę. Nie zapomnijcie zagłosować na swój ulubiony utwór!

WAŻNA WIADOMOŚĆ!

Otworzyliśmy specjalny adres e-mail, na który możecie przesyłać swoje utwory. Jeśli produkujecie muzykę i chcecie usłyszeć swój kawałek w Essential Radio, to ślijcie link do utworu na SoundCloud (z możliwością pobrania!) na adres: promo@essentialmusic.pl

[socialpoll id=”2353411″ path=”/polls/2353411″ width=”500″]

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.