Essential Radio 009 – Najlepsze darmowe hity EDM!

24 Kwi 2016

essential-radio-zapowiedź-news

Dziewiąty epizod Essential Radio, to wyjątkowy odcinek cotygodniowego radio show, w którym prezentujemy Wam najlepsze darmowe hity EDM. Już w najbliższą niedzielę będziemy świętować jubileuszowy, bo 10 epizod, który uświetni guest mix najpopularniejszego polskiego producenta – Toma Swoona! Oprócz tego usłyszycie nowy utwór z BraceUp Records oraz oczywiście porcję newsów i aktualności ze świata muzyki elektronicznej.

Powróćmy jednak do tego epizodu, w którym zebraliśmy darmówki od takich gwiazd, jak ALOK & LIU, Redondo i Kherbto. Ponadto usłyszycie wiele kawałków od mniej znanych artystów, którzy jak najbardziej zasługują na uwagę. Standardowo zadbaliśmy o sekcję z mocniejszymi brzmieniami, a na koniec o coś dla fanów spokojniejszych brzmień.

Tytuł utworu tygodnia zyskał: KSHMR – Wildcard (VIP Remix)

Poniżej znajdziecie linki do pobrania i odsłuchu seta oraz pełną tracklistę. Nie zapomnijcie zagłosować na swój ulubiony utwór!

WAŻNA WIADOMOŚĆ!

Otworzyliśmy specjalny adres e-mail, na który możecie przesyłać swoje utwory. Jeśli produkujecie muzykę i chcecie usłyszeć swój kawałek w Essential Radio, to ślijcie link do utworu na SoundCloud (z możliwością pobrania!) na adres: promo@essentialmusic.pl

[socialpoll id=”2353954″ path=”/polls/2353954″ width=”500″]

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.