Essential Radio 010 (Tom Swoon Guestmix)

4 maja 2016

essential-radio-zapowiedź-news

Pamiętam, gdy w głowie zrodził mi się pomysł na audycję związaną ze stroną. Długo zastanawiałem się jaką powinna przyjąć formę i jaki nieść ze sobą przekaz. Nie chciałem powielać schematu, tylko stworzyć coś nowego i oryginalnego. Nawiązałem kontakt z Patrykiem i wspólnie doszlifowaliśmy całą koncepcję audycji, która aktualnie liczy aż 10 epizodów. Promocja artystów, którzy oddają swoją twórczość za darmo, okazała się strzałem w dziesiątkę. Tak samo, jak głosowanie na “Tune of The Week”, które cieszy się dużą popularnością. Systematyczność i entuzjazm, które są nieodłącznym elementem podcastu zaowocowały kolejnym ważnym sukcesem – guest mixem znanego producenta.

Dziesiąty epizod Essential Radio uświetnił gościnny set najpopularniejszego polskiego producenta – Toma Swoona. Jest mi niezmiernie miło, że Dorian docenił tego typu inicjatywę i zgodził się na współpracę. Mało tego, pozdrowił słuchaczy Essential Radio oraz fanów portalu Essential Music. Jest to kolejny ważny krok w rozwoju audycji, która promuje zdolnych artystów. Nie przedłużając, zapraszam do odsłuchu!

Tytuł utworu tygodnia zyskał: Alesso ft. Nico & Vinz – I Wanna Know (Aventry Remix)

Poniżej znajdziecie linki do pobrania i odsłuchu seta oraz pełną tracklistę. Nie zapomnijcie zagłosować na swój ulubiony utwór!

WAŻNA WIADOMOŚĆ!

Otworzyliśmy specjalny adres e-mail, na który możecie przesyłać swoje utwory. Jeśli produkujecie muzykę i chcecie usłyszeć swój kawałek w Essential Radio, to ślijcie link do utworu na SoundCloud (z możliwością pobrania!) na adres: promo@essentialmusic.pl

[socialpoll id=”2356727″ path=”/polls/2356727″ width=”500″]

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.