Essential Radio 011 – Najlepsze darmowe hity EDM!

12 maja 2016

essential-radio-zapowiedź-news

Tydzień temu w Essential Radio gościłem Toma Swoona. Audycji na żywo na antenie Radia Stars słuchało naprawdę wielu entuzjastów EDM. Zanotowaliśmy wtedy bowiem drugą najwyższą słuchalność odcinka. Natomiast rekord został pobity w kontekście ilości odsłuchań podcastu poprzez Mixcloud czy Zippyshare! Bardzo dziękuję za wsparcie i zaufanie.

Możliwym jest, że po 10 odcinku o istnieniu Essential Radio dowiedzieli się nowi słuchacze. Warto więc przypomnieć, na czym polega ten projekt.

Mianowicie co tydzień o 19:00 na antenie Radia Stars prezentujemy najważniejsze i najciekawsze niusy z ostatnich dni, które ukazały się na łamach Essential Music. Dodatkowo możecie usłyszeć w programie najlepsze nowe utwory, które zostały oddane przez producentów lub wytwórnie za darmo.

W najnowszym, już jedenastym epizodzie zagrałem numery od takich producentów, jak: Khrebto, Mightyfools, czy Solidisco. Poza tym pojawił się kolejny remiks wielkiego hitu Alana Walkera pod tytułem “Faded”, tym razem wykonany przez duet Kryder & Tom Staar. Ale to nie wszystko – to, co wymieniłem powyżej, to tylko namiastka muzycznych wrażeń, których możecie doznać, odsłuchując najnowszym epizodzie Essential Radio!

Tytuł utworu tygodnia zyskał: EC Twins – Compass (Avonee & Infuse Remix)

Poniżej znajdziecie linki do pobrania i odsłuchu seta oraz pełną tracklistę. Nie zapomnijcie zagłosować na swój ulubiony utwór!

WAŻNA WIADOMOŚĆ!

Otworzyliśmy specjalny adres e-mail, na który możecie przesyłać swoje utwory. Jeśli produkujecie muzykę i chcecie usłyszeć swój kawałek w Essential Radio, to ślijcie link do utworu na SoundCloud (z możliwością pobrania!) na adres: promo@essentialmusic.pl

[socialpoll id=”2358875″ path=”/polls/2358875″ width=”500″]

Mixcloud: Uploading…

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor