Essential Radio 014 – Najlepsze darmowe hity EDM!

5 Cze 2016

essential-radio-zapowiedź-news

Wakacje coraz bliżej, za oknami robi się już naprawdę ciepło. Nareszcie warunki pogodowe odzwierciedlają to, co dzieje się w muzyce. A tam… Najnowsze darmowe wydania trzymają wysoki poziom, co oczywiście ma odzwierciedlenie w tym, co jest do usłyszenia w audycji Essential Radio.

Przypomnę – Essential Radio to cotygodniowa audycja podsumowująca tydzień w świecie EDM. Przedstawiamy tam najważniejsze i najciekawsze niusy mijającego tygodnia ze strony essentialmusic.pl, a dodatkowo prezentujemy starannie wyselekcjonowane, najlepsze darmowe utwory. Zahaczamy o takie gatunki, jak Progressive House, Bass House, Groove, Electro, Future House i wiele innych. Dodatkowo w specjalnych sekcjach prezentujemy ostrzejszą i spokojniejszą stronę muzyki elektronicznej. Może i w tym podcaście nie pojawiają się największe nazwiska przemysłu muzyki klubowej… Wierzymy jednak, że warto wspierać młodych, utalentowanych i nieznanych (często niesłusznie) szerszej publiczności producentów.

Tytuł utworu tygodnia zyskał: Nova – Ritual

Poniżej znajdziecie linki do pobrania i odsłuchu seta oraz pełną tracklistę. Nie zapomnijcie zagłosować na swój ulubiony utwór!

[socialpoll id=”2364997″ path=”/polls/2364997″ width=”500″]

WAŻNA WIADOMOŚĆ!

Otworzyliśmy specjalny adres e-mail, na który możecie przesyłać swoje utwory. Jeśli produkujecie muzykę i chcecie usłyszeć swój kawałek w Essential Radio, to ślijcie link do utworu na SoundCloud (z możliwością pobrania!) na adres: promo@essentialmusic.pl

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor