Essential Radio 030 – Kedmiri Guestmix

essential-radio-zapowiedź-news

Od marca przygotowuję dla Was cotygodniowe podsumowanie informacji ze świata EDM w formie podcastu prezentującego najciekawsze nowe elektroniczne tracki, oddane przez producentów i wytwórnie za darmo. Dziś mamy już trzydziestą niedzielę z Essential Radio!

Planowaliśmy, wraz z Tomkiem, że co 10 odcinków będziemy zapraszać do programu gościa, który zaprezentuje swój półgodzinny guestmix. W wydaniu 10. pojawił się Tom Swoon. Może i w wydaniu 20. nie udało się wszystkiego dopiąć, ale to nic – nie zrażamy się i jedziemy dalej, tym razem z wydaniem numer 30!

Dzisiejszym gościem jest młody, dwudziestoletni producent z okolic Krakowa – Kedmiri! Zdążyliście go już poznać za sprawą chociażby singla “No One”, czy remiksu do kawałka “Freeze Time” (oryginalnym wykonawcą był Manse), który zrobił furorę w jednym z pierwszych wydań tego podcastu. Dziś będziecie mogli usłyszeć jego półgodzinną selekcję, w której usłyszycie między innymi premierowo nową produkcję Kamila, która wyjdzie jeszcze w tym miesiącu w Concordia Recordings. Zapraszamy gorąco!

 

Tytuł utworu tygodnia zyskał: Dimitri Vegas & Like Mike vs Ummet Ozcan – Jaguar

Poniżej znajdziecie linki do pobrania i odsłuchu seta oraz pełną tracklistę. Nie zapomnijcie zagłosować na swój ulubiony utwór!

[socialpoll id=”2388341″ path=”/polls/2388341″ width=”500″]

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor